Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malé vysvětlení, proč je v logu stránek to auto - je prostě k sežrání. A nejen ten vůz:

 

 

 

 

Řekl jsi jí, že to chceš zkusit s někým jiným. Přesně tak, řekl jsem, že to chci zkusit s někým jiným. Tohle že jsem řekl? Musel jsem zešílet. Byla skvělá a o mně si myslela totéž.

Zní to jednoduše, že? Jenže, když se daří, tak se daří.

 

 

 

 

 

 

Gordon Brittas neboli instantní katastrofa. Anebo taky Chris Barrie v obleku;)

 

 

 

 

A jedna perla z roku 1992 - rozhovor v TV show s Terry Woganem. Myslím, že si to užijete, i když případně nemluvíte anglicky:

 

 

 

Myslíte si, že Rimmer je divný? Samozřejmě, že je. Jenomže - na malebných britských ostrovech se nacházejí i mnohem, mnohem podivnější existence: např. Filthy, Rich & Catflap. Pokud byste měli potíže najít Chrise Barrieho, vyhlížejte havajskou košili:)

 

 

 

 My name is Bond. James Bond.

 

 

The Optician: varuju vás - budete ho milovat (ten film;)

 

 

 

Sinclair C5 - slyšeli jste někdy o takovém vozítku? Já taky ne. Britský vynález z 80. let. Techničtí fajnšmekři nechť mě omluví, ale dost jsem se nasmála. Vypadá, jako když do nákupního vozíku přimontujete baterii, šlapadla a motorek z pračky. Navíc to řídí Chris Barrie v obleku z 50. let a cyklistické helmě.

Nejvíc mě dostalo odbočování:)

 

 

Nehody... Přebrepty... Nedopatření... a provádění volovin při natáčení Britain's Greatest Machines.

 

Britain's Greatest Machines Outtakes from sarahnoll on Vimeo.

 

I manažeři jsou jen lidé... Gordon Brittas se nechal unést půvabem své nepostradatelné spolupracovnice Laury. (Komentáře pod tímto videem se na Youtube v drtivé většině případů nesou v duchu I WANT TO BE THAT DAMN WOMAN! And what about you?:)

 

 

Oslavný muzikál k výročí desetiletého výročí působení Margaret Thatcherové ve funkci (z toho lze spočítat, ve kterém roce vznikl). Raná, velmi velmi raná tvorba. Krátké skeče na téma Ať žijí reformy ve zdravotnictví! Sledujte pozorně, možná to budeme potřebovat. Mimochodem - hudbu nenapsal nikdo jiný než Howard Goodall:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

áááááá sakra

(Sulcie, 26. 11. 2009 15:54)

Ten je nádherný. Myslím samozřejmě Chrise :D

Hm...

(Esther, 31. 10. 2008 19:29)

Ten je nádherný. Myslím samozřejmě ten auťák.